Kraty Pomostowe, Zgrzewane, Stopnie Schodowe

stomar to producent najwy�szej jako�ci krat pomostowych, schod�w i stopni stalowych i z kraty grp tworzywa sztucznego. zapraszamy pa�stwa do kontaktu z nami!
Zwyczajnie kraty zgrzewane, kraty prasowane jak i również stopnie schodowe robione są ze stali po rodzaju S235JR, albo ze stali nierdzewnej nr 1-wszą. 4301 - OH18N9. To kraty składane jak i także punktowo spawane wykonane na technologii krat kartonowych, jednak z ukośnymi nałożonymi powyżej kątem 45° płaskownikami poprzecznymi, całość połączona jest strategią spawania punktowego. Standardowo w realizację zamówienia potrzebujemy zaledwie czterdziestu kraty pomostowe osiem godzin od czasu jego złożenia! U nas kupicie kraty pomostowe i kraty gretingowe idealnie dopasowane do własnych potrzeb oraz wymagań. Wymiary są harmonijne z wymaganiami określającymi, że za pośrednictwem otwory kraty nie mają możliwość spadać obiekty odpowiadające wielkością kuli średnicy kolejny mm.
nasze kraty pomostowe GRP są produkowane na różne sposoby, zazwyczaj zabezpieczeniem tego typu krat jest denuncjacja. Odbywa się to albowiem w taki sposób: po zgrzaniu części, czyli płaskowników i prętów ze sobą kraty pomostowe są ocynkowywane, dzięki czemu nie są podatne bezpośrednio na działanie względów atmosferycznych, które chcąc nie chcąc wpływają negatywnie w metal i stal.
Posiadamy w sprzedaży stopnie schodowe, kraty pomostowe kwasoodporne (ze stali nierdzewnej), czarne oraz ocynkowane. Kraty różniące się strukturą, wymiarami jak i również odpornością chemiczną, znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Wyroby GRID LINE to wysokiej kraty tws właściwości kraty pomostowe tws kraty pomostowe, stopnie schodów, podesty, bariery i hermetyczne przekrycia z tworzywa wzmocnionego szkłem. Sporządzamy kraty pomostowe w rozmiarach typowych, a także w dowolnych w/g konieczności zamawiającego.
Celem naszej firmy jest pełne zaspokojenie wymagań i oczekiwań klienta poprzez najwyższą jakość wykonywanych wyrobów zgodnych z obowiązującymi taksami. W roku 2008 firma wprowadziła system zarządzania klasą PN-EN ISO 9001: 2001 od 2010 roku ISO 9001: 2008. Jest to format krata tws pomiędzy ścianami konstrukcji, w której wsparta jest krata, np. pomiędzy ścianami kątowników czy kanału. Zapraszamy do kooperacji hurtownie, sklepy, firmy ogólnobudowlane a także Klientów indywidualnych.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *